RADA MIEJSKA W SWARZĘDZU - RADNI VII KADENCJI

Barbara Czachura - Przewodnicząca Rady Miejskiej,

E-mail: przewodniczaca@swarzedz.pl

E-mail: czachura.barbara@rada.swarzedz.pl

Tel. 502 900 066

Dyżur: W każdy poniedziałek w godzinach od 13:00 do 15:00 w Biurze Rady Miejskiej pok. nr 105 - parter

Zygmunt Majchrzak - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej,

Członek Komisji Gospodarki oraz Środowiska i Rozwoju Wsi.

E-mail: majchrzak.zygmunt@rada.swarzedz.pl

Tel. 697 433 827

Wanda Konys - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej,

Członek Komisji Budżetowej oraz Spraw Społecznych.

E-mail: konys.wanda@rada.swarzedz.pl

Tel. 606 344 281

Jacek Hejnowski - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej,

Członek Komisji Gospodarki oraz Środowiska i Rozwoju Wsi.

E-mail: hejnowski.jacek@rada.swarzedz.pl

Tel. 505 959 852

Magdalena Buchholz

Przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Sportu, Członek Kom. Spraw Społecznych

E-mail: buchholz.magdalena@rada.swarzedz.pl

Tel. 694 825 652

Ryszard Dyzma

Przewodniczący Komisji Budżetowej, Członek Komisji Rewizyjnej

E-mail: dyzma.ryszard@rada.swarzedz.pl

Tel: 662 361 947

Teresa Rucińska

Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych, Członek Komisji Rewizyjnej

E-mail: rucinska.teresa@rada.swarzedz.pl

Tel. 501 563 274 lub 61 8174 355

Adrian Senyk

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Członek Komisji Rewizyjnej

E-mail: senyk.adrian@rada.swarzedz.pl

Tel. 510 031 932

Dyżur: W pierwszą środę miesiąca w godz. od 18:00 do 19:00 w świetlicy w Zalasewie ul. Kórnica 220

Rafał Słupiński

Przewodniczący Komisji Środowiska i Rozwoju Wsi, Członek Komisji Budżetowej

E-mail: slupinski.rafal@rada.swarzedz.pl

Tel. 605 105 221

Krzysztof Szymanowski

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Członek Komisji Budżetowej

E-mail: maks@blink.pl
E-mail: szymanowski.krzysztof@rada.swarzedz.pl

Tel. 602 635 092

Anna Graczyk

Członek Komisji Budżetowej i Gospodarki

E-mail: graczyk.anna@rada.swarzedz.pl

Rafał Kamprowski

Członek Komisji Rewizyjnej i Budżetowej

E-mail: kamprowski.rafal@rada.swarzedz.pl

Tel: 721 877 088

Wojciech Kmieciak

Członek Komisji Gospodarki oraz Oświaty Kultury i Sportu

E-mail: kmieciak.wojciech@rada.swarzedz.pl

Tel. 793 693 273

WWW: www.wojciechkmieciak.pl

Tomasz Majchrzak

Członek Komisji Budżetowej i Rewizyjnej

E-mail: majchrzak.tomasz@rada.swarzedz.pl

Tel. 602 578 854

Mateusz Matuszak

Członek Komisji Rewizyjnej oraz Oświaty Kultury i Sportu

E-mail: matuszak.mateusz@rada.swarzedz.pl

Tel. 507 444 455

Dyżur: W Przedszkolu Publicznym przy ul. Okrężnej w każdą ostatnią środę miesiąca w godzinach 17:00 do 20:00

Maciej Socha

Członek Komisji Oświaty Kultury i Sportu oraz Komisji Środowiska i Rozwoju Wsi

E-mail: socha.maciej@rada.swarzedz.pl

Tel: 600 950 345

Katarzyna Szkudlarek

Członek Komisji Gospodarki oraz Oświaty Kultury i Sportu

szkudlarek.katarzyna@rada.swarzedz.pl

Tel. 607 675 797

Choryński Piotr

Członek Komisji Budżetowej i Gospodarki

E-mail: chorynski.piotr@rada.swarzedz.pl

Tel. 608 620 320

Dyżur: Poniedziałki 17.00-18.00 w redakcji “Informatora Swarzędzkiego” (Os. Czwartaków 23/1)

Baranowski Piotr

Członek Komisji Budżetowej i Gospodarki

E-mail: baranowski.piotr@rada.swarzedz.pl

Tel. 512 009 765

Ryszard Wiczyński

Członek Komisji  Środowiska i Rozwoju Wsi oraz Spraw Społecznych

E-mail: wiczynski.ryszard@rada.swarzedz.pl

Joanna Wojtysiak

Członek Komisji Oświaty Kultury i Sportu oraz Spraw Społecznych

E-mail: wojtysiak.joanna@rada.swarzedz.pl

Tel. 792 088 312

Kadencja 2014-2018

Przewodniczący Rady Miejskiej - Barbara Czachura

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Zygmunt Majchrzak

 

Wanda Konys

Jacek Hejnowski

Radni:

Magdalena Buchholz

Ryszard Dyzma

Teresa Rucińska

Adrian Senyk

Rafał Słupiński

Krzysztof Szymanowski

 

Anna Graczyk

Rafał Kamprowski

Wojciech Kmieciak

Tomasz Majchrzak

Mateusz Matuszak

Maciej Socha

 

Katarzyna Szkudlarek

Ryszard Wiczyński

Joanna Wojtysiak

Piotr Baranowski

Piotr Choryński

 

 

Kadencja 2010 - 2014

Przewodniczący Rady Miejskiej - Marian Szkudlarek

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

CZACHURA Barbara

 

TATERKA Grzegorz

WITKOWSKI Tadeusz

Radni:

ADAMCZAK Zbigniew

BUDZIŃSKI Piotr

BUCZYŃSKA Ewa

CHORYŃSKI Piotr

CICHEWICZ Piotr

DUTKIEWICZ Tomasz

 

DYZMA Ryszard

KAŁUŻNY Piotr

KITA Jan

KOWALSKA Maria

KUCHARSKA Barbara

LIS Marcin

 

RUCIŃSKA Teresa

STAWICKI Bartosz

SZKUDLAREK Katarzyna

SZYMANOWSKI Krzysztof

TATERKA Grzegorz

 

Kadencja 2006 - 2010

Przewodnicząca Rady Miejskiej - Piotr Choryński

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

CZACHURA Barbara

 

KAŁUŻNY Piotr

WITKOWSKI Tadeusz

Radni:

ADAMCZAK Agata

BIAŁKOWSKI Mariusz

BUCZYŃSKA Ewa

CHORYŃSKI Adam

CICHEWICZ Piotr

GENSLER Eugeniusz

 

HORLA Mirosław

KITA Jan

LIS Marcin

NAPIERAŁA Konrad

NAWROCKI Waldemar

RUCIŃSKA Teresa

 

STAWICKI Bartosz

SZKUDLAREK Marian

SZYMANOWSKI Krzysztof

TATERKA Grzegorz

WICZYŃSKI Ryszard

 


Kadencja 2002 - 2006

Przewodnicząca Rady Miejskiej

SZYDŁOWSKA Bożena

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

SZOMEK Małgorzata

 

MAŁECKI Przemysław

LIS Marcin

Radni:

ADAMCZAK Zbigniew

BARTKOWIAK Roman

BAUMGART Marek

BRODZISZEWSKI Henryk

CZACHURA Barbara

GRUSZKA Jerzy

 

HORLA Mirosław

KUCHARSKA Barbara

MAJEROWICZ Jerzy

NAPIERAŁA Konrad

PAŁGAN Zygfryd

RUCIŃSKA Teresa

 

SZKUDLAREK Marian

TRAWIŃSKI Adam

WITKOWSKI Tadeusz

ZARADNY January

ZAREMBA Stanisław

Osoba odpowiedzialna za treść

Osoba odpowiedzialna za umieszczenie

Hanna Mełeń

Michał Marciniak

Data wytworzenia

Data umieszczenia

10.12.2010 r.

10.12.2010 r.