Biuletyn Informacji Publicznej Swarzędz.pl

Oficjalna strona Miasta i Gminy Swarzędz

Biuletyn Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony

RADA MIEJSKA W SWARZĘDZU - RADNI VIII KADENCJI

Czachura Barbara - Przewodnicząca Rady Miejskiej,

E-mail: przewodniczaca@swarzedz.pl

E-mail: czachura.barbara@rada.swarzedz.pl

Tel. 502 900 066, 695 383 695

Dyżur: W każdy poniedziałek w godzinach od 13:00 do 15:00 w Biurze Rady Miejskiej pok. nr 105 - parter

Dyzma Ryszard - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi oraz Członek Komisji Budżetowej

E-mail: dyzma.ryszard@rada.swarzedz.pl

Tel: 662 361 947

Kmieciak Wojciech - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: kmieciak.wojciech@rada.swarzedz.pl

Tel. 793 693 273

Konys Wanda - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej,

Członek Komisji Budżetowej oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: konys.wanda@rada.swarzedz.pl

Garsztka Przemysław

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz Członek Komisji Budżetowej

E-mail: garsztka.przemyslaw@rada.swarzedz.pl

Tel. 601 752 397

Majchrzak Tomasz

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi oraz Członek Komisji Rewizyjnej

E-mail: majchrzak.tomasz@rada.swarzedz.pl

Tel. 602 578 854

Matuszak Mateusz

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu oraz Członek Komisji Rewizyjnej

E-mail: matuszak.mateusz@rada.swarzedz.pl

Tel. 507 444 455

Senyk Adrian

Przewodniczący Komisji Budżetowej, Członek Komisji Rewizyjnej

E-mail: senyk.adrian@rada.swarzedz.pl

Tel. 510 031 932

Wojtysiak Joanna

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: wojtysiak.joanna@rada.swarzedz.pl

Tel. 792 088 312

Baranowska-Graczyk Anna

Członek Komisji Rewizyjnej oraz Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi

E-mail: baranowska-graczyk.anna@rada.swarzedz.pl

Tel. 503 007 137

Baranowski Piotr

Członek Komisji Rewizyjnej oraz Członek Komisji Budżetowej

E-mail: baranowski.piotr@rada.swarzedz.pl

Tel. 512 009 765

Buczyński Włodzimierz

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi

E-mail: buczynski.wlodzimierz@rada.swarzedz.pl

Tel. 604 806 798

Cholewicka Elżbieta

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: cholewicka.elzbieta@rada.swarzedz.pl

Tel. 698 500 188

Książkiewicz Dawid

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: ksiazkiewicz.dawid@rada.swarzedz.pl

Tel. 604 511 036

Kucharska Barbara

Członek Komisji Budżetowej oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: kucharska.barbara@rada.swarzedz.pl

Tel. 604 454 675

Kurpisz Szymon

Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi oraz Członek Komisji Budżetowej

E-mail: kurpisz.szymon@rada.swarzedz.pl

Lewandowski Tomasz

Członek Komisji Rewizyjnej oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: lewandowski.tomasz@rada.swarzedz.pl

Tel. 509 219 336

Szaferska Katarzyna

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi

E-mail: szaferska.katarzyna@rada.swarzedz.pl

Tel. 600 251 246

Szramkowski Marcin

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi

E-mail: szramkowski.marcin@rada.swarzedz.pl

Tomicka Anna

Członek Komisji Gospodarki, Środowiska i Rozwoju Wsi oraz Członek Komisji Budżetowej

E-mail: tomicka.anna@rada.swarzedz.pl

Tel. 506 090 406

Zawada-Chmiel Agnieszka

Członek Komisji Budżetowej oraz Członek Komisji Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

E-mail: zawada-chmiel.agnieszka@rada.swarzedz.p

Tel. 608 468 941

Kadencja 2018-2023

Przewodniczący Rady Miejskiej - CZACHURA Barbara

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

DYZMA Ryszard

 

KMIECIAK Wojciech

KONYS Wanda

Radni:

BARANOWSKA-GRACZYK Anna

BARANOWSKI Piotr

BUCZYŃSKI Włodzimierz

CHOLEWICKA Elżbieta

GARSZTKA Przemysław

KSIĄŻKIEWICZ Dawid

 

KUCHARSKA Barbara

KURPISZ Szymon

LEWANDOWSKI Tomasz

MAJCHRZAK Tomasz

MATUSZAK Mateusz

SENYK Adrian

 

SZAFERSKA Katarzyna

SZRAMKOWSKI Marcin

TOMICKA Anna

WOJTYSIAK Joanna

ZAWADA-CHMIEL Agnieszka

 

Kadencja 2014-2018

Przewodniczący Rady Miejskiej - CZACHURA Barbara

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

HEJNOWSKI Jacek

 

KONYS Wanda

MAJCHRZAK Zygmunt

Radni:

BARANOWSKI Piotr

BUCHHOLZ Magdalena

CHORYŃSKI Piotr

DYZMA Ryszard

GRACZYK Anna

KAMPROWSKI Rafał

 

KMIECIAK Wojciech

MAJCHRZAK Tomasz

MATUSZAK Mateusz

RUCIŃSKA Teresa

SENYK Adrian

SŁUPIŃSKI Rafał

 

SOCHA Maciej

SZKUDLAREK Katarzyna

SZYMANOWSKI Krzysztof

WICZYŃSKI Ryszard

WOJTYSIAK Joanna

 

Kadencja 2010 - 2014

Przewodniczący Rady Miejskiej - Marian Szkudlarek

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

CZACHURA Barbara

 

TATERKA Grzegorz

WITKOWSKI Tadeusz

Radni:

ADAMCZAK Zbigniew

BUDZIŃSKI Piotr

BUCZYŃSKA Ewa

CHORYŃSKI Piotr

CICHEWICZ Piotr

DUTKIEWICZ Tomasz

 

DYZMA Ryszard

KAŁUŻNY Piotr

KITA Jan

KOWALSKA Maria

KUCHARSKA Barbara

LIS Marcin

 

RUCIŃSKA Teresa

STAWICKI Bartosz

SZKUDLAREK Katarzyna

SZYMANOWSKI Krzysztof

TATERKA Grzegorz

 

Kadencja 2006 - 2010

Przewodnicząca Rady Miejskiej - Piotr Choryński

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

CZACHURA Barbara

 

KAŁUŻNY Piotr

WITKOWSKI Tadeusz

Radni:

ADAMCZAK Agata

BIAŁKOWSKI Mariusz

BUCZYŃSKA Ewa

CHORYŃSKI Adam

CICHEWICZ Piotr

GENSLER Eugeniusz

 

HORLA Mirosław

KITA Jan

LIS Marcin

NAPIERAŁA Konrad

NAWROCKI Waldemar

RUCIŃSKA Teresa

 

STAWICKI Bartosz

SZKUDLAREK Marian

SZYMANOWSKI Krzysztof

TATERKA Grzegorz

WICZYŃSKI Ryszard

 


Kadencja 2002 - 2006

Przewodnicząca Rady Miejskiej

SZYDŁOWSKA Bożena

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

SZOMEK Małgorzata

 

MAŁECKI Przemysław

LIS Marcin

Radni:

ADAMCZAK Zbigniew

BARTKOWIAK Roman

BAUMGART Marek

BRODZISZEWSKI Henryk

CZACHURA Barbara

GRUSZKA Jerzy

 

HORLA Mirosław

KUCHARSKA Barbara

MAJEROWICZ Jerzy

NAPIERAŁA Konrad

PAŁGAN Zygfryd

RUCIŃSKA Teresa

 

SZKUDLAREK Marian

TRAWIŃSKI Adam

WITKOWSKI Tadeusz

ZARADNY January

ZAREMBA Stanisław

Osoba odpowiedzialna za treść

Osoba odpowiedzialna za umieszczenie

Hanna Mełeń

Michał Marciniak

Data wytworzenia

Data umieszczenia

10.12.2010 r.

10.12.2010 r.


Data ostatniej modyfikacji strony: 03-12-2018